راهنمای خرید

تلاش من و همکارانم در تولیدی مبل و صندلی این است که به شما در خرید مبل، متناسب با بودجه شما راهنمایی های لازم را ارائه دهیم. در این قسمت ما مشخصات انواع مبل و صندلی و نحوه شناسایی یک مبل و صندلی خوب را برای شما توضیح می دهیم. امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. برای راحتی شما در هر بخش وویس مربوطه را قرار دادیم.

سوالات عمومی

اسکلت یا کلاف مبل

کلافی در مبل دوام دارد که با دقت از چسب چوب مرغوب و چوب های مناسب استفاده شود. چوب مصرفی داخل کلاف بهتر است روسی یانراد باشد. چون خشک است و اتصال بهتری پیدا می کند.برای ساخت پایه های چوبی بهتر است از چوب توسکا، افرا و حتی راش استفاده شود. این چوب ها توپر است و در جابجایی دوام زیادی دارد. در مبل استیل معمولا از چوب های ملچ، گردو، توسکا و راش ایرانی و گرجستانی استفاده می شود. استفاده از چوب سفید در داخل مبل مناسب نیست چون ضعیف است و چسب چوب را خوب به خود نمی گیرد و کلاف مبل به زودی ضعیف شده و به صدا در می اید.

چگونه میتوانم سفارش دهم

سفارش به ما بصورت آنلاین بسیار ساده است؛ محصولی را که دوست دارید پیدا کنید، بین گزینه های کشویی موجود (که بسته به محصول متفاوت است) را انتخاب کنید و روی افزودن به سبد کلیک کنید. سپس می توانید بر روی سبد خود در بالا سمت راست هر صفحه کلیک کنید تا مقادیر را تغییر دهید یا موارد را حذف کنید. با کلیک بر روی دکمه پرداخت، شما از طریق سیستم امن زرین پال به درگاه پرداخت متصل می شوید و سفارش خود را کامل می کنید. از طرف دیگر، اگر ترجیح می دهید با نماینده فروش صحبت کنید، ما خوشحال می شویم که سفارش شما را از طریق تلفن بگیریم. برای سفارش امروز با شماره تلفن 02156164985 تماس بگیرید.

ابر اسفنج یا فوم ، کدام یک بهتر است

اسفنج یا همان ابر که در داخل مبل استفاده می شود تنوع بسیار زیادی دارد. بعضی از آنها مانند اسفنج یورولوکس انعطاف و راحتی فوق العاده ایی دارد و حتی کیفیت آن از فوم سرد هم بیشتر است. فوم سرد کمی سفت و طبی است. اسفنج های 30 کیلویی معمولا بیشتر در مبل استفاده می شود و انعطاف متعادلی دارد. اسفنج ویژه HR و 35 کیلویی ویژه گرانتر بوده و حالت ارتجاعی بیشتری دارد. در کناره مبل از اسفنج سبکتر مانند 17 کیلویی و 20 کیلویی استفاده می شود.


نکته های اساسی

  • اطمینان از کیفیت مواد به کار رفته
  • استفاده از تکنیک های صحیح
  • نظارت بر فرایند تولید
  • تضمین کیفیت خرید از تولیدی
  • دقیقاً آنچه را پرداخت می کنید دریافت می کنید
  • گرفتن دقیقاً آنچه می خواهید
  • محصولات با کیفیت را از یک تیم قابل اعتماد دریافت کنید